Техномаркет - TEFAL HB55W430 КУЈНСКИ РОБОТ

TEFAL HB55W430 КУЈНСКИ РОБОТ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29395118
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,269 ден.

SMART цена:
13,828 ден.

КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 600W КАПАЦИТЕТ НА САД 800МЛ 4 ВО 1 ДИГИТАЛЕН ЕКРАН 2 АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ВКЛУЧЕНИ РЕЦЕПТИ ФУНКЦИЈА ЗА ДРОБЕН МРАЗ БЕЗБЕДЕН ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ потекло: Кина

Слични производи