Техномаркет - KRUPS KP170810 INFINISSIMA ЕСПРЕСО АПАРАТ

KRUPS KP170810 INFINISSIMA ЕСПРЕСО АПАРАТ

-12%

Производител: KRUPS
Шифра: 29395130
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,229 ден.

SMART цена:
8,121 ден.

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО КАФЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВАР ЗА ВОДА 1,2л 1500W 15 БАРИ ПРИТИСОК МОЖНОСТ ЗА ПОДГОТОВКА НА ТОПЛИ И ЛАДНИ КАФИЊА И НАПИТОЦИ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ потекло: Кина

Слични производи