Техномаркет - ECG RK1776 GLASS ЕЛ. БОКАЛ ЗА ВОДА

ECG RK1776 GLASS ЕЛ. БОКАЛ ЗА ВОДА

-50%

Производител: ECG
Шифра: 29395764
Достапност:
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
999 ден.

ЕЛ. БОКАЛ ЗА ВОДА МОЌНОСТ 2200W КАПАЦИТЕТ ЗА ВОДА 1,7Л ИЗРАБОТЕН ОД СТАКЛО ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ПОВРЗУВАЊЕ СО БАЗА, РОТИРАЧКА 360 СТЕПЕНИ

Слични производи