Техномаркет - PHILIPS HR2545/00 РАЧЕН ПАСАТОР

PHILIPS HR2545/00 РАЧЕН ПАСАТОР

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29396447
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,099 ден.

SMART цена:
4,334 ден.

РАЧЕН ПАСАТОР МОЌНОСТ 700 W 2 БРЗИНИ (ВКЛУЧУВАЈЌИ ТУРБО) ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ МЕТАЛНА МАТАЛКА ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ: СЕЦКО XL ЧАША МАТАЛКА БОЈА БЕЛА

Слични производи