Техномаркет - FAVORIT GR-573 ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

FAVORIT GR-573 ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

-36%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29396476
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА МОЌНОСТ 2000W ПРИЛАГОДУВАЧКИ ТЕРМОСТАТ ОДСТРАНУВАЧКИ ПЛОЧИ ШИРОКА НЕЛЕПЛИВА ПЛОЧА ЗА ГОТВЕЊЕ, СО ОТВОРИ ЗА АБСОБРИРАЊЕ НА ВИШОКОТ ТЕЧНОСТИ И МАСНОТИИ ГОЛЕМИНА НАПЛОЧА 38 X 24,5 CM

Слични производи