Техномаркет - ELECTROLUX EW7-WN361S

ELECTROLUX EW7-WN361S

-38%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29396601
Достапност:
Редовна Цена:
59,999 ден.

SMART цена:
36,992 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 10 КГ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 6 КГ МАКСИМАЛНА БРЗИНА НА ВРТЕЖИ ВО МИНУТА:1600 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: E СИСТЕМ НА МОТОР:ИНВЕРТЕР СО ПОСТОЈАН МАГНЕТ ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ: КОНДЕНЗАЦИЈА Woolmark Blue Certificate ProSense Pro Steаm ТЕХНОЛОГИЈА НА ПАРЕА ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д : 85 X 60 X 63,1 cm

Слични производи