Техномаркет - ELECTROLUX EOD-6C77X

ELECTROLUX EOD-6C77X

-16%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29396605
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
26,992 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 72л PLUS STEAM ПАРЕА КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ КАТАЛИТИЧКО ЧИСТЕЊЕ СОНДА СЕНЗОР ЗА ГОТВЕЊЕ МЕКО ЗАТВАРАЊЕ НА ВРАТА ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ 9 ФУНКЦИИ 26 ПРОГРАМИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59.4/59.6/56.8

Слични производи