Техномаркет - GORENJE R-4141PW

GORENJE R-4141PW

-11%

Производител: GORENJE
Шифра: 29397450
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
15,992 ден.

Слични производи