Техномаркет - GORENJE GV-663C60

GORENJE GV-663C60

-3%

Производител: GORENJE
Шифра: 29398209
Достапност: залиха
Редовна Цена:
33,999 ден.

SMART цена:
32,992 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ КАПАЦИТЕТ 16 КОМПЛЕТИ Инвертер PowerDrive мотор Програма за самочистење TotalDry ТРЕТА ФИОКА ЗА ПРИБОР КОНТРОЛА НА ДОПИР AquaStop ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/60/56

Слични производи