Техномаркет - TEFAL SV8151E0 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

TEFAL SV8151E0 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

-20%

Производител: TEFAL
Шифра: 29398330
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
11,999 ден.

Парен генератор Моќност:2800W Притисок на пареата:7bar Ударна пареа:130gr/min Постојана пареа:500gr/min Резервоар за вода:1.8L Нелеплива подлога Степен за пресушени алишта Самочистење Должина на кабелот:1,6м

Слични производи