Техномаркет - KRUPS KP340810 GENIO S BASIC ЕСПРЕСО АПАРАТ

KRUPS KP340810 GENIO S BASIC ЕСПРЕСО АПАРАТ

-15%

Производител: KRUPS
Шифра: 29399754
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,299 ден.

SMART цена:
7,899 ден.

ЕСПРЕСО АПАРАТ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕВАР ЗА ВОДА 0,8Л АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПОСЛЕ 1 МИН ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 30сек РАЧНО ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА НИВОТО НА КАФЕТО ЈАЧИНАТА НА КАФЕТО МОЌНОСТ 15 БАРИ, 1500W потекло: Кина

Слични производи