Техномаркет - FABBYGO FB303A ЕЛ. ЃЕЗВЕ ЦРНО

FABBYGO FB303A ЕЛ. ЃЕЗВЕ ЦРНО

-23%

Производител: FABBYGO
Шифра: 29399934
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
999 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ МОЌНОСТ 650W РОТАЦИЈА 360 СТЕПЕНИ ОН-ОФФ КОПЧЕ БОЈА ЦРНА

Слични производи