Техномаркет - PHILIPS EP3347/90 ЕСПРЕСО АПАРАТ

PHILIPS EP3347/90 ЕСПРЕСО АПАРАТ

-12%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29400171
Достапност: залиха
Редовна Цена:
45,399 ден.

SMART цена:
39,951 ден.

ЕСПРЕСО АПАРАТ Моќност:1500 W Поставување на јачина на кафе:3 нивоа Поставување за мелница: 12 нивоа Поставување на температурата: 3 AquaClean филтер Прилагодлива висина на млазницата:85-145 мм Подготовка со млеко:LatteGo Лесен за чистење и одржување: Компатибилен со филтерот AquaClean Деловите можат да се мијат во машина за садови: Послужавник за капење и LatteGo Екран во боја осетлив на допир Пијалоци:Еспресо, Кафе, Капучино, Лате макијато, Ледено кафе, Топла вода Двојна чаша Други функции: Мелница за кафе Затварач за чување арома Отстранување бигор AquaClean Должината на кабелот:100 см Капацитет на млекото:0.26 L Капацитет на резервоарот за вода:1,8 л Капацитет на зрна кафе:275 гр Компатибилност со филтри:AquaClean Притисок на пумпата:15 бари Димензии на производот:246x371x433 mm

Слични производи