Техномаркет - LAFE COFFEE GRINDER 45945 МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

LAFE COFFEE GRINDER 45945 МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

-31%

Производител: LAFE
Шифра: 3445890
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
899 ден.

МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ МОЌНОСТ 200 W СЕЧИЛА ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НИВО НА БУЧАВОСТ 60 ДБ

Слични производи