Техномаркет - ROWENTA FS 3010E0 ПЕГЛА БЕЗ ПАРЕА

ROWENTA FS 3010E0 ПЕГЛА БЕЗ ПАРЕА


Производител: ROWENTA
Шифра: 3445940
Достапност:
Редовна Цена:
2,099 ден.

SMART цена:
1,699 ден.

МОЌНОСТ: 1.200 W ПОЛИРАНА АЛУМИНИУМСКА ОСНОВА НА ПЛОЧАТА ТЕРМОСТАТ-РЕГУЛАТОР НА ТОПЛИНАТА ТЕЖИНА: 1,2 Kg ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ - 2М

Слични производи