Техномаркет - FAVORIT FVC-156 R ПРАВОСМУКАЛКА

FAVORIT FVC-156 R ПРАВОСМУКАЛКА

-20%

Производител: FAVORIT
Шифра: 3446126
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,199 ден.

МОЌНОСТ 2000 W 1 МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ПЛАСТИЧНА ЧЕТКА ЗА ПОД - ЕЛЕКТРОНСКИ РЕГУЛАТОР ПЕДАЛА ЗА АВТОМАТСКО НАМОТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ИНДИКАТОР ЗА НИВО НА ПРАВ СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН ЗА МАЛА БУЧАВА КАПАЦИТЕТ ЗА ПРАШИНА: 2,0 L ЦРЕВО СО МОЖНОСТ ЗА ВРТЕЊЕ ОД 360 СТЕПЕНИ ГОЛЕМА РАЧКА ИЗДУВЕН HEPA ФИЛТЕР ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 4,5 M БОЈА:ЦРНО/ЦРВЕНА

Слични производи