Техномаркет - ELECTROLUX EWT-1276 ELW МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EWT-1276 ELW МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 3446130
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
24,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7 КГ ЦЕНТРИФУГА 1200 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A +++ ГОРНИ КОМАНДИ ЗАШТИТА ОД ПРОТЕКУВАЊЕ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА АВТОМАТСКО ПОЗИЦИОНИРАЊЕ НА БАРАБАНОТ ДИМЕНЗИИ ( В x Ш x Д): 40 Х 60 Х 89 СМ

Слични производи