Техномаркет - AEG L6-FBG48S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

AEG L6-FBG48S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-23%

Производител: AEG
Шифра: 3446133
Достапност: залиха
Редовна Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
23,991 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ 8 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1400 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A +++ СИСТЕМ НА МОТОР: ПОСТОЈАН МАГНЕТ ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ, L: 53 ПРОГРАМИ ЗА ПЕРЕЊЕ: ПАМУК, СИНТЕТИКА , ЧУВСТВИТЕЛЕНА ОБЛЕКА, ВОЛНА, АНТИАЛЕРГЕНА ПРОГРАМА, БРЗА ПРОГРАМА- 20 МИН 3 КГ, НОВА ОБЛЕКА, ПОСТЕЛНИНА, СПОРТ, ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д), : 85 X 60 X 57 СМ

Слични производи