Техномаркет - SONY HT-SF150 2.1Ch/ 80W/ bluetooth/USB

SONY HT-SF150 2.1Ch/ 80W/ bluetooth/USB


Производител: SONY
Шифра: 3446143
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,999 ден.

SMART цена:
5,999 ден.

ЗВУЧНИК МОДЕЛ НА ПРОИЗВОД HT-SF150 ПРИКЛУЧОЦИ – HDMI,USB ,BLUETOOTH КАРАКТЕРИСТИКИ АУДИО КАНАЛ ЗА ВРАЌАЊЕ (ARC), BRAVIA SYNC, КОДИРАЊЕ (SBC), НОЌЕН РЕЖИМ, ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ, БАС РЕФЛЕКС, БЕЗЖИЧЕН АУДИО ПРОТОК, BLUETOOTH, S-MASTER ДИГИТАЛЕН ЗАСИЛУВАЧ МОНТАЖА НА ЅИД АУДИО ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ RMS 120 W КОНФИГУРАЦИЈА НА ЗВУЧНИК 2.0 ЗВУЧЕН СИСТЕМ DOLBY DIGITAL, DOLBY DUAL MONO, S-FORCE PRO, ПРЕДЕН ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУК БЕЗЖИЧНИ ЗВУЧНИЦИ ДИМЕНЗИИ Ш- 90 /Д - 8,8 / В- 6,4 СМ ТЕЖИНА 2.40 КГ

Слични производи