Техномаркет - NATEC GENESIS GAME PAD P33 FOR PC

NATEC GENESIS GAME PAD P33 FOR PC


Производител: NATEC
Шифра: 3446162
Достапност: залиха
Редовна Цена:
549 ден.

УРЕД НАМЕНЕТ ЗА КОМПЈУТЕРСКИ ИГРИ, ВИБРАЦИЈА, ДОЛГ, ФЛЕКСИБИЛЕН КАБЕЛ, ПЛАТФОРМА: КОМПЈУТЕР БРОЈ НА КОПЧИЊА: 13 БРОЈ НА КОПЧИЊА ЗА АКЦИЈА: 10 АНАЛОГЕН ЏОЈСТИК КОНЕКТОРИ: USB 2.0 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 180 СМ КОМУНИКАЦИЈА: ЖИЧЕН СОФТВЕР: ДА

Слични производи