Техномаркет - WHIRLPOOL AKZ9-6220 IX ФУРНА

WHIRLPOOL AKZ9-6220 IX ФУРНА


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 3446166
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,599 ден.

SMART цена:
18,433 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ: 73 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + 16 ФУНКЦИИ МЕХАНИЧКИ И ЕЛЕКТРОНСКИ КОНТРОЛИ LED ДИСПЛЕЈ МЕХАНИЧКИ И ЕЛЕКТРОНСКИ КОНТРОЛИ ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ МЕКО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТИТЕ ТРОЈНО СТАКЛО 2 РЕШЕТКИ ЗА ПЕЧЕЊЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ТАЈМЕР ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА SMARTCLEAN ТЕХНОЛОГИЈА – СПЕЦИЈАЛНО САМОЧИСТЕЊЕ СО ПОМОШ НА ХИДРОЛИЗА 3 COOK - ИСТОВРЕМЕНО ПЕЧЕЊЕ NA 3 ВИДА ХРАНА БЕЗ МЕШАЊЕ НА АРОМИТЕ READY 2 COOK - СИСТЕМ ЗА ЗАГРЕВАЊЕ НА ФУРНАТА ИНСТАНТНО ТУРБО ВЕНТИЛАТОР ПРОГРАМИ ЗА ПЕЧЕЊЕ ЛЕБ И ПИЦА БОЈА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ОТПЕЧАТОЦИ ОД ПРСТИ ДИМЕНЗИИ HXWXD CM: 59,5 X 59,5 X 56,4

Слични производи