Техномаркет - AMICA PBP-3VE201 FTQN ПЛОТНА

AMICA PBP-3VE201 FTQN ПЛОТНА

-16%

Производител: AMICA
Шифра: 3446240
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
11,049 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА МАТЕРИЈАЛ: СТАКЛО / КЕРАМИКА ТРИ ЗОНИ НА ГРЕЕЊЕ КОНТРОЛА НА ДОПИР

Слични производи