Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON XH8-T2O CH ЛАДИЛНИК

HOTPOINT-ARISTON XH8-T2O CH ЛАДИЛНИК


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 3446251
Достапност:
Редовна Цена:
28,999 ден.

SMART цена:
23,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 338Л КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 234 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 104 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ ТЕХНОЛОГИЈА NO FROST 1 КОМПРЕСОР ФРЕОН R600A КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ НА ДЕН 17 КГ СКЛАДИРАЊЕ ПРИ ИСКЛУЧЕНО НАПОЈУВАЊЕ -10 ЧАСА 3 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ВО ЛАДИЛНИКОТ 4 ПРЕГРАДИ НА ВРАТАТА 3 ФИОКИ ВО ЗАМРЗНУВАЧОТ ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ- СУПЕР-ЛАДЕЊЕ; РЕВЕРЗИБИЛНИ ВРАТИ; ДИСПЛЕЈ; ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА; LED ОСВЕТЛУВАЊЕ; АНТИБАКТЕРИСКА ЗАШТИТА БОЈА -НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ 189 Х 60 Х 72 СМ

Слични производи