Техномаркет - GORENJE ECT-620X ПЛОТНА

GORENJE ECT-620X ПЛОТНА


Производител: GORENJE
Шифра: 3446255
Достапност: залиха
Цена:
16,990 ден.

SMART цена:
15,890 ден.

СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА 4+2 HI-LIGHT ГРЕЈНИ ЗОНИ СЕНЗОРСКО УПРАВУВАЊЕ НА ДОПИР АВТОМАТСКА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ЗА ЗАШТИТА ОД ПРЕТЕКУВАЊЕ ЗАКОСЕН РАБ ОД ПРЕДНАТА СТРАНА ИНДИКАТОР ЗА ТОПЛИНА CHILD LOCK ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА STOPGO ФУНКЦИЈА STAYWARM ФУНКЦИЈА ТАЈМЕР СИГНАЛИЗАЦИЈА НА ПРЕОСТАНАТА ТОПЛИНА ПРИКЛУЧНА МОЌ: 7.000 W ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 59,5 X 5,4 X 51 CM

Слични производи