Техномаркет - TRONIOS 173.466 ZICEN MIKROFON

TRONIOS 173.466 ZICEN MIKROFON


Производител: LOTRONIC
Шифра: 3446265
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

ПЛАСТИЧЕН МИКРОФОН СО ДИНАМИЧКИ ВМЕТНУВАЧ И ФИКСЕН КАБЕЛ ОД 3М. ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ДИНАМИЧКИ ФИКСЕН КАБЕЛ СО ПРИКЛУЧОК ОД 6,3 ММ 3М ФРЕКВЕНТЕН ОДЗИВ 80HZ - 12KHZ ЧУВСТВИТЕЛНОСТ -76+/-3 DB ИМПЕДАНСА 600 ОМ МИКРОФОН: КОНЕКТОР XLR КОНЕКТОР ЏЕК 6.3MM ОЛОВНА ДОЛЖИНА 3М ДИМЕНЗИИ 185 X 48MM ТЕЖИНА 350ГР

Слични производи