Техномаркет - REMINGTON CI-5319 ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА

REMINGTON CI-5319 ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА

-21%

Производител: REMINGTON
Шифра: 3446274
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

4 X ЗАШТИТА ЗА СЈАЈНА КОСА- АНТИСТАТИЧКА, КЕРАМИЧКА, ТУРМАЛИНСКА, ЈОНСКА МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 210 СТЕПЕНИ 8 ПОДЕСУВАЊА НА ТЕМПЕРАТУРА 19 ММ ЗА ТЕНКИ КАДРИЦИ БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ЗА 30 СЕКУНДИ, ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ, СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР, АВТОМАТСКА СИГУРНОСТ ИСКЛУЧЕНА ПО 60 МИН, ЛАДЕН ВРВ, РАЧКА БЕЗБЕДНА ОД ЗАГРЕВАЊЕ ВРТЛИВ КАБЕЛ. ДИМЕНЗИИ: 37.2 x 6 x 13 cm ; 481 g

Слични производи