Техномаркет - REMINGTON PF-7400 МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ

REMINGTON PF-7400 МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ


Производител: REMINGTON
Шифра: 3446276
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,199 ден.

МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ ДВЕ ГЛАВИ/НОЖЕВИ ЗА БРИЧЕЊЕ LED ИНДИКАТОР НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК POP-UP ТРИМЕР ПРИЛАГОДЛИВОСТ И БЕЗБЕДНОСТ 40 МИНУТИ БЕЖИЧНА РАБОТА 16H ПОЛНЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ПОД ЧЕШМА QUIETDRIVE ТИВОК МОТОР

Слични производи