Техномаркет - SAMSUNG NK-24M1030IS АСПИРАТОР

SAMSUNG NK-24M1030IS АСПИРАТОР

-10%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 3446279
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,999 ден.

SMART цена:
8,992 ден.

ВГРАДЛИВ АСПИРАТОР 1 МОТОР 3 НИВОА НА РАБОТА МАКС. МОЌ НА АСПИРАЦИЈА (㎥ / H) 392 ㎥ / Ч НИВО НА БУЧАВОСТ 71 DBA ОСВЕТЛУВАЊЕ LED 2 * 3W АЛУМИНИУМСКИ ФИЛТЕР БОЈА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) 600 Х 180 Х 280 ММ

Слични производи