Техномаркет - FAVORIT CF-331 A+ ЛАДИЛНИК

FAVORIT CF-331 A+ ЛАДИЛНИК

-13%

Производител: FAVORIT
Шифра: 3446282
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР: КАПАЦИТЕТ:ЛАДИЛНИК/ЗАМРЗНУВАЧ: 184/84 L. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А+. ГАС: Р600. БОЈА: БЕЛА. ИЗМЕНЛИВИ ВРАТИ. РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ. ДЕЛ ЗА МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ. ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА. ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА. ПРИЛАГОДУВАЧКИ ПОЛИЦИ НА ВРАТА. ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ. КОМОРА ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ СО ТРАНСПАРЕНТНИ ФИОКИ. ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д: 170/54/61 CM.

Слични производи