Техномаркет - BENQ 22" GL2250HM FULL HD LED DVI/HDMI/SPK

BENQ 22" GL2250HM FULL HD LED DVI/HDMI/SPK


Производител: BENQ
Шифра: 3545658
Достапност:
Редовна Цена:
6,299 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

МОНИТОР ЕКРАН 21,5 ИНЧИ, 16: 9 ТЕХНОЛОГИЈА LED ВРЕМЕ НА ОДГОВОР 5MS ДИНАМИЧКИ КОНТРАСТ 12000000: 1 РЕЗОЛУЦИЈАТА 1920X1080 ВГРАДЕНИ ЗВУЧНИЦИ МОЌНОСТ НА ЗВУЧНИЦИТЕ 1W ОСВЕТЛЕНОСТ 250CD / M2 ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 30W ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ВО РЕЖИМ НА ПОДГОТВЕНОСТ 0.3 W ВЕРТИКАЛНИ АГЛИ НА ГЛЕДАЊЕ 160 ° ХОРИЗОНТАЛНИ АГЛИ НА ГЛЕДАЊЕ 170 ° БОЈА ЦРНА СТАНДАРД VESA 100X100 КОНЕКТОРИ D-SUB HDMI DVI ДИМЕНЗИИ 400MM/525MM/174MM ТЕЖИНА СО ДРЖАЧ 5,4 КГ

Слични производи