Техномаркет - OMEGA USB HUB 2.0 4 PORT OUH24BW BOX WHITE

OMEGA USB HUB 2.0 4 PORT OUH24BW BOX WHITE


Производител: OMEGA
Шифра: 3545671
Достапност:
Редовна Цена:
239 ден.

ПРИКЛУЧОЦИ : USB 1.1 I 2.0 МАКСИМАЛЕН ОПТЕК НА ЕДЕН ПРИКЛУЧОК : 500 MA ТЕЖИНА: 40G ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 60CM NOTE: КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ ВЕРЗИИ НА MS WINDOWS, MAC ДИЗАЈНИРАН ДА ЈА НАДГРАДИ ПОВРЗЛИВОСТА НА КОМПЈУТЕРОТ СО ВКЛУЧЕНИ 4 ПОРТОВИ НА USB 2.0 СО ГОЛЕМА БРЗИНА , КОИ ОВОЗМОЖУВААТ ПОБРЗ ТРАНСФЕР ДО 480 MB/S. УРЕДОТ МОЖЕ ДА СЕ ПОВРЗЕ СО СЕКОЈ USB 1.1 ИЛИ 2.0 УРЕД: ГЛУВЧЕ, ТАСТАТУРА , MP3 ПЛЕЕР , СКЕНЕР , ДИГИТАЛНА КАМЕРА, ПРИНТЕР И СЛ..

Слични производи