Техномаркет - ROWENTA RO8324EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO8324EA ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 3545683
Достапност: залиха
Цена:
16,399 ден.

SMART цена:
13,939 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД A/A/A/A КЛАСА МОЌНОСТ НА МОТОРОТ 750 W МУЛТИЦИКЛОНСКА НИВО НА БУЧНОСТ 68DB КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ПРАШИНА 2Л ФИЛТЕР НА ИЗДУВ ХЕПА 13 ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА РАДИУС НА КОРИСТЕЊЕ 11М ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 8.4М КЛАСИЧНА ЧЕТКА СО ДВЕ ПОЗИЦИИ МИНИ ЧЕТКА ЧЕТКА ЗА ПАРКЕТ БОЈА ЖОЛТА

Слични производи