Техномаркет - ROWENTA RO 6963EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO 6963EA ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 3545685
Достапност:
Редовна Цена:
12,499 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД МОЌНОСТ 750 W НИВО НА БУЧАВОСТ 75 DB ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 6.2 M ХЕПА ФИЛТЕР МЕТАЛНИ ТЕЛЕСКОПСКИ ЦЕВКИ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ПРАШИНА 2.5 L РАДИУС НА РАБОТА 8,8 М КЛАСА НА ЕМИСИЈА НА ПРАВ А ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ФУНКЦИИ И КОНТРОЛИ ТУРБО ЧЕТКА ПОГОДЕН ЗА ЛУЃЕ СО АЛЕРГИЈА БОЈА-ЦРВЕНА ТЕЖИНА 5 КГ

Слични производи