Техномаркет - ROWENTA VU1950F0 VENTILATOR

ROWENTA VU1950F0 VENTILATOR


Производител: ROWENTA
Шифра: 3545697
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,799 ден.

ВЕНТИЛАТОР ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА ЗА 2V1 КОНСТРУКЦИЈА, АВТОМАТСКО ВРТЕЊЕ, ОПТИМАЛНА ДИСПЕРЗИЈА НА ВОЗДУХОТ, ГОЛЕМ ДИЈАМЕТАР ЗА ИНТЕНЗИВНО ОСВЕЖУВАЊЕ, ПРАКТИЧНА КОНТРОЛНА ТАБЛА, 3 БРЗИНИ НА ПРОТОК НА ВОЗДУХ, ЗАШТИТНА МРЕЖА, ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.8M, ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 55W

Слични производи