Техномаркет - GORENJE ECT-322 KR ПЛОТНА

GORENJE ECT-322 KR ПЛОТНА


Производител: GORENJE
Шифра: 3545783
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,690 ден.

SMART цена:
12,990 ден.

СТАКЛОКЕРАМИЧКА ВГРАДНА ПЛОТНА ШИРИНА (30CM) БЕЛА БОЈА СЕНЗОРСКО УПРАВУВАЊЕ НА ДОПИР ГРЕЈНА ПЛОЧА НАЗАД: 180 MM 7 KW HI-LIGHT ГРЕЈАЧ ГРЕЈНА ПЛОЧА НАПРЕД: 145 MM 2 KW HI-LIGHT ГРЕЈАЧ ТАЈМЕР КОНТРОЛА НА ЗОВРИВАЊЕ BOIL CONTROL STOP&GO ФУНКЦИЈА ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 30 X 66 X 52CM

Слични производи