Техномаркет - GORENJE EC-6141 WC ШПОРЕТ

GORENJE EC-6141 WC ШПОРЕТ


Производител: GORENJE
Шифра: 3545785
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
19,991 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 67 Л HOMEMADE ОБЛИК НА РЕРНАТА ВЕНТИЛАТОР ЛИЗГАЧКИ ВОДИЛКИ ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ТЕРМИЧКИ ОСИГУРУВАЧ СО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДВОЈНИ ЗАСТАКЛЕНИ ВРАТИ СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА (COMPACTDOOR) ДИМЕНЗИИ: 60 X 85 X 60 CM

Слични производи