Техномаркет - GORENJE DE-71 СУШАРА

GORENJE DE-71 СУШАРА

-17%

Производител: GORENJE
Шифра: 5005672
Достапност: залиха
Редовна Цена:
35,999 ден.

SMART цена:
29,991 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ: 7 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ ДВОЈНО СТРУЕЊЕ НА ВОЗДУХОТ (TWINAIR) ВРАТА: 35 CM АГОЛ НА ОТВOРАЊЕ НА ВРАТАТА: 180 ° РЕВЕРЗИБИЛНО ДВИЖЕЊЕ НА БАРАБАНОТ МОЖНОСТ ЗА ДИРЕКТЕН ОДВОД НА КОНДЕНЗАТОТ (AUTODRAIN) ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ПОДЕСУВАЊА НА СИТЕ ПРОГРАМИ ТИП НА ДИСПЛЕЈ: ЛЕД ДИСПЛЕЈ ОДБИРАЊЕ НА ВРЕМЕНСКОТО ТРАЕЊЕ НА СУШЕЊЕТО (30, 60, 90 MIN): ВО ЧЕКОРИ ПОСТАВУВАЊЕ НА НИВОТО НА СУШЕЊЕ СИСТЕМ ПРОТИВ ГУЖВАЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ REFRESH ФУНКЦИЈА (ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ) СЕНЗОР НА ВЛАЖНОСТ ЗАКЛУЧУВАЊЕ - ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА (CDP) ПОЦИНКУВАН БАРАБАН БУЧНОСТ: 65 DB(A)RE1PW ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА KWH/ГОД.: 213 KWH ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 60 × 85 × 62,5 CM

Слични производи