Техномаркет - GORENJE WE-823 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

GORENJE WE-823 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: GORENJE
Шифра: 5005674
Достапност: залиха
Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
19,499 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 1-8 КГ БРОЈ НА ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА: 1.200 RPM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+++ WAVEACTIVE БАРАБАН ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 54 L ТИП НА ДИСПЛЕЈ: ЛЕД ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК НА ПЕРЕЊЕ (24 ЧАСА) ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ПОДЕСУВАЊА НА СИТЕ ПРОГРАМИ 16 ПРОГРАМИ ОСНОВНИ ПРОГРАМИ: ПАМУК, МИКС СИНТЕТИКА, ВОЛНА/РАЧНО ПЕРЕЊЕ ЗАКЛУЧУВАЊЕ - ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА (CDP) ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 10.340 L ПРЕДВИДЕНА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 193 KWH НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ: 59 DB(A)RE1PW НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 76 DB(A)RE1PW ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 60 × 85 × 54,5 CM

Слични производи