Техномаркет - INDESIT BTW D-61253 EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

INDESIT BTW D-61253 EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: INDESIT
Шифра: 5005683
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6 КГ ЦЕНТРИФУГА 1200 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A +++ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ: A КЛАСА НА ЦЕНТРИФУГА : Б ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 8500 L ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 153 KWH ОДЛОЖЕН СТАРТ ВОЛУМЕН НА БАРАБАН: 42 L НИВО НА БУЧАВА (ЦЕНТРИФУГА): 76 DB ДИМЕНЗИИ: 90 Х 40 Х 60 СМ

Слични производи