Техномаркет - INDESIT BWE-81284 X EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

INDESIT BWE-81284 X EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-16%

Производител: INDESIT
Шифра: 5005684
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
16,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ИНВЕРТЕР МОТОР КАПАЦИТЕТ 8 КГ ЦЕНТРИФУГА 1200 ВРТЕЖИ ГОЛЕМ LCD ДИСПЛЕЈ PUSH & WASH КОПЧЕ ЗА АВТОМАТСКО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ НА САМО 30 СТЕПЕНИ WATER BALANCE PLUS СЕНЗОР КОЈ ЈА ОПТМИЗРИА ПОТРОШУВАЧКАТА НА ВОДА РЕГУЛАЦИЈА НА БРОЈ НА ВРТЕЖИ 16 ПРОГРАМИ СПЕЦИЈАЛНИ ПРОГРАМИ: ПОЛИЕСТЕР,GORETEX,НАЈЛОН,МИКРОФИБЕР, GOLDEN WOOLMARK, СПЕЦИЈАЛНИ СПОРТ ПРОГРАМИ, ПРОГРАМА ЗА ОБУВКИ ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕНО ПЕРЕЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРОТЕКУВАЊЕ БУЧНОСТ 52 ДБ ДИМЕНЗИИ: 85 X 59.5 X 54 ЦМ

Слични производи