Техномаркет - ELECTROLUX EW6-F448 BU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EW6-F448 BU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5005686
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
22,490 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 8 КГ ЦЕНТРИФУГА 1400 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А+++ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА ЦЕНТРИФУГА В KАПАЦИТЕТ НА БАРАБАНОТ 53 Л SENSICARE ПРОГРАМА ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ПАРАМЕТРИТЕ СПОРЕД ОБЕМОТ НА ПЕРЕЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА СИСТЕМ ЗА ПЛАКНЕЊЕ БЕЗ ПЕНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 0,86 KWH НА ЦИКЛУС ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 45 Л НА ЦИКЛУС НИВО НА БУЧАВОСТ-ПРИ ПЕРЕЊЕ 58 DB/ПРИ ЦЕНТРИФУГА 78 DB ДИМЕНЗИИ ( В x Ш x Д) 85 Х 60 Х 54,7 СМ

Слични производи