Техномаркет - GORENJE WP-6YS3 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

GORENJE WP-6YS3 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: GORENJE
Шифра: 5005688
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6 KG ЦЕНТРИФУГАТА: 800 RPM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+++ WAVEACTIVE БАРАБАН, 42L 16 ПРОГРАМИ ОСНОВНИ ПРОГРАМИ: ПАМУК, ВОЛНА, МИКС СИНТЕТИКА, РАЧНО ПЕРЕЊЕ СПЕЦИЈАЛНИ ПРОГРАМИ: ПРОГРАМА ПРОТИВ АЛЕРГИЈА / БРЗО ПЕРЕЊЕ 20 ° / ПРОГРАМА ЗА ДОЛНА ОБЛЕКА STERILTUB - АНТИБАКТЕРИСКА ПРОГРАМА STABLETECH -ПОСТАБИЛНА И ТИВКА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА : 9.020 L НИВО НА БУЧАВА ЗА ВРЕМЕ НА ПЕРЕЊЕТО: 57 DB НИВО НА БУЧАВОСТ (ЦЕНТРИФУГА): 71 DB ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 60 × 85 × 43 СМ

Слични производи