Техномаркет - PHILIPS 22" MONITOR 223V5LHSB2/00 V-LINE, FULL HD, 5MS, VGA,HDMI BLACK

PHILIPS 22" MONITOR 223V5LHSB2/00 V-LINE, FULL HD, 5MS, VGA,HDMI BLACK


Производител: PHILIPS
Шифра: 5005727
Достапност:
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
4,699 ден.

ТИП НА LCD ПАНЕЛ: TFT-LCD ТИП НА ЗАДНО ОСВЕТЛУВАЊЕ: W-LED СИСТЕМ ГОЛЕМИНА НА ПАНЕЛОТ: 21,5 ИНЧИ / 54,6 СМ СООДНОС НА СЛИКА: 16: 9 ОПТИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 1920 X 1080 @ 60 HZ ВРЕМЕ НА ОДГОВОР (ТИПИЧНО): 5 MS ОСВЕТЛЕНОСТ: 200 CD / M² SMARTCONTRAST: 10.000.000: 1 КОНТРАСТ (ТИПИЧНО): 600: 1 БОИНА ЕКРАНОТ: 16,7 М ВЛЕЗ НА СИГНАЛ: HDMI (ДИГИТАЛЕН, HDCP), VGA (АНАЛОГЕН) КОМПАТИБИЛНОСТ СО PLUG & PLAY: DDC / CI, MAC OS X, SRGB, WINDOWS 7, WINDOWS 8 ПРОИЗВОД БЕЗ ДРЖАЧ (ММ): 503 X 316 X 50 MM

Слични производи