Техномаркет - DEEPCOOL X6 MULTI CORE NOTEBOOK STAND UP TO 15.6" METAL MESH BLACK

DEEPCOOL X6 MULTI CORE NOTEBOOK STAND UP TO 15.6" METAL MESH BLACK


Производител: DEEPCOOL
Шифра: 5005750
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

ВГРАДЕНИТЕ ЧЕТИРИ ВЕНТИЛАТОРИ ОБЕЗБЕДУВААТ МАСИВЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ЗА ЛАДЕЊЕ НА ЦЕЛИОТ ЛАПТОП КРЕАТИВНАТА MULTI-CORE CONTROL ТЕХНОЛОГИЈА ИМ ОВОЗМОЖУВА НА КОРИСНИЦИТЕ ДА ПРИМЕНАТ 4 РАЗЛИЧНИ СТАТУСНИ СТАТУСИ НА ВЕНТИЛАТОРИТЕ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН СО 2 АГЛИ НА ПОДЕСУВАЊЕ ЗА НАЈГОЛЕМА УДОБНОСТ ПРИ УПОТРЕБА. МАСИВЕН МЕТАЛЕН ПАНЕЛ ЗА ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ ЗА ЛАДЕЊЕ. 2 USB ПОРТИ КОИ ОВОЗМОЖУВААТ ПОВРЗУВАЊЕ НА USB-УРЕДИ. КОМПАТИБИЛЕН СО 15.6 "ПРЕНОСНИ КОМПЈУТЕРИ И ПОДОЛУ. ДИМЕНЗИЈА 380X295X24MM

Слични производи