Техномаркет - SAMSUNG RB-33J3230 BC/EF ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RB-33J3230 BC/EF ЛАДИЛНИК

-20%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5005770
Достапност: залиха
Редовна Цена:
36,999 ден.

SMART цена:
29,499 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ: 328 L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ: 230 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ: 98 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + ТЕХНОЛОГИЈА NOFROST ВРЕМЕ НА СКЛАДИРАЊЕ ЗА ВРЕМЕ НА ДЕФЕКТИ: 20 Ч КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 13 КГ / 24 Ч КЛИМАТСКИ КЛАСА: SN, N, ST, T КОМПРЕСОРИ: 1 ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ: 2 АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 280 KWH ГОДИШНО ФУНКЦИИ: NOFROST, MULTIFLOW, АЛАРМ ЗА ДЕФЕКТ, МОТОР СО ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТЕР, АЛАРМ ЗА ТЕМПЕРАТУРА, АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНИ ВРАТИ LED ДИСПЛЕЈ, ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА НИВО НА БУЧАВА: 39 DB БОЈА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ (В Х ш Х д) 185 Х 60 Х 66,8 СМ

Слични производи