Техномаркет - SAMSUNG RB-33J3200 SA/EK ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RB-33J3200 SA/EK ЛАДИЛНИК

-12%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5005771
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,899 ден.

SMART цена:
28,999 ден.

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР КАПАЦИТЕТ 328L (230L + 98L) ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ТЕХНОЛОГИЈА NO FROST ЛЦД ДИСПЛЕЈ НА ВРАТАТА MULTI FLOW ТЕХНОЛОГИЈА- СТРУЕЊЕ НА ЛАДЕН ВОЗДУХ ОД ПОВЕКЕ ИЗВОРИ POWER FREEZE ОПЦИЈА ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ ПОЛИЦА НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА ДИГИТАЛ ИНВЕРТЕР МОТОР ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ГОДИШНО:280KWH БУЧНОСТ 39ДБ GRAPHITE INOX ВXШXД 1850X595X668 MM

Слични производи