Техномаркет - BOSCH MUZ4MM3

BOSCH MUZ4MM3

-29%

Производител: BOSCH
Шифра: 5005786
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,099 ден.

SMART цена:
2,899 ден.

ДОДАТОК ЗА МИКСЕР MUM КАПАЦИТЕТ: МАКС. 0,5 Л ФУНКЦИОНАЛНИ ДОДАТОЦИ: МЕШАЛКА ЗА БЛЕНДИРАЊЕ ТРИ ВИДА НА ДИСКОВИ - СИТНО РЕНДАЊЕ, КРУПНО РЕНДАЊЕ И СЕЦКАЊЕ МАТЕРИЈАЛ НА СЕЧИЛОТО И ДИСКОВИТЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТРАНСПАРЕНТЕН КАПАК И ТУРКАЧ ПОГОДЕН ЗА ДРОБЕЊЕ МРАЗ И ЗА СМРЗНАТО ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК КАПАЦИТЕТ: МАКС. 0,5 Л БЕЗБЕДНОСЕН КАПАК ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи