Техномаркет - TREVI RC 827D DIGITAL TUNNER & ALARM CLOCK BLACK

TREVI RC 827D DIGITAL TUNNER & ALARM CLOCK BLACK


Производител: TREVI
Шифра: 5005828
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
999 ден.

AM / FM ТЈУНЕР PLL ПОКАЖУВАЧ НА ДИГИТАЛНИ ФРЕКВЕНЦИИ PLL РАДИО СО 10 МЕМОРИИ 2 АЛАРМИ СО РАДИО / МЕЛОДИЈА ПРОГРАМИРАНО ИСКЛУЧУВАЊЕ (ФУНКЦИЈА ЗА СПИЕЊЕ) ПРИВРЕМЕНО ЗАПИРАЊЕ НА АЛАРМОТ (SNOOZE) НАПОЈУВАЊЕ: 230V ~ 50HZ ГОЛЕМИНА: 140 Х 120 Х 47 ММ

Слични производи