Техномаркет - TREVI SLD3070 DIGITAL CLOCK GREY

TREVI SLD3070 DIGITAL CLOCK GREY


Производител: TREVI
Шифра: 5005831
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

АЛАРМ СО СЕНЗОР ЗА ДОПИР ,ТЕМПЕРАТУРА И ДАТУМ КАРАКТЕРИСТИКИ СЕНЗОР ЗА ДОПИР ЗА ФУНКЦИЈАТА ЗА ОДЛОЖУВАЊЕ ГОЛЕМ LCD ДИСПЛЕЈ 80 X 40 ММ LED ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ ЗА НОЌНО ГЛЕДАЊЕ ЕЛЕКТРОНСКИ АЛАРМ, ТЕМПЕРАТУРА И ДАТУМ РАБОТА НА 2 Х АЛКАЛНИ АА БАТЕРИИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН СЕНЗОРОТ ЗА ДОПИР СЕ КОРИСТИ ЗА АКТИВИРАЊЕ НА ФУНКЦИИТЕ ЗА СВЕТЛО И ЗА ОДЛОЖУВАЊЕ.

Слични производи