Техномаркет - LIEBHERR CNFB-4313 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CNFB-4313 ЛАДИЛНИК

-16%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 5005840
Достапност: залиха
Редовна Цена:
37,999 ден.

SMART цена:
31,999 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 304 Л КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 209 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 95 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ++ ТЕХНОЛОГИЈА НА ЛАДЕЊЕ NOFROST НИВО НА БУЧАВА 42 DB СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ ВРЕМЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЗА ВРЕМЕ НА ПРЕКИНИ НА НАПОЈУВАЊЕТО 26 Ч КАПАЦИТЕТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ ВО 24 ЧАСА 9 КГ ДИМЕНЗИИ (В/ Ш/ Д ) 186.1 / 60.0 / 65.5 CM

Слични производи